BETİVO83 BONUS ELDE ET

Süpertotobet Giriş


Siekdamas dvigubo čempionato šiame sezone, Beşiktaşas stabiliai žengė dviem takeliais, o treneris Sergenas Yalçınas šįkart perspėjo savo žaidėjus labai neįprastu klausimu.

Patyręs treneris teigė, kad jų lygos žaidėjai nėra naudingi, nes jie teigia žaidę mažiau nei „Galatasaray“ ir „Fenerbahçe“.

“NĖRA JOKIOS RENGINIŲ GARANTIJOS”

Pagal Milliyet naujienas; Yalçınas savo žaidėjams sakė, kad pridėjus tris taškus prie „Galatasaray“ ir „Fenerbahçe“ skirtumo vertinimuose dėl to, kad Beşiktaş paliko įlankos savaitę, sakė: „Kaip logiška būtų pridėti tris taškus iš nesuvaidintos savaitės. Nėra garantuotų rungtynių. “ buvo išmokta.

Süpertotobet Kayıt


“AR ŠIOS LENGVOS Rungtynės?”

Pabrėždamas, kad šiuo metu jie yra 2 taškais aplenkę „Galatasaray“ ir 5 taškais „Fenerbahçe“, Sergenas Yalçınas sakė: „Savaitė, kai„ Galatasaray “yra vyras, mes esame namuose su Aytemiz Alanyaspor ir išvykoje – su„ Sivasspor “Fenerbahçe įlankoje. žaisime. Ar tai lengvos rungtynės? Taigi pridėjus tris taškus prie esamų skirtumų, mes tik patenkiname. Tai labai pavojinga situacija “ pasirodė esanti kalba.

Betivo83 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

About SÜPERTOTOBET KAYIT
süpertotobet yeni adresi olarak belirlendi. Yeni giriş adresini kullanarak siteye ve üyelik hesabınıza ulaşabilirsiniz. Hatta üyelik oluşturabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: