BETİVO86 SİTESİ

Süpertotobet Giriş

Fenerbahçe priti Gençlerbirliği në fushën e saj në javën e 30-të të Superligës.

Njerëzit blu të verdhë-errët humbën 2-1 nga ekipi i Başkent në rangun e fundit të kampionatit dhe pësuan një dëmtim serioz në garën e kampionatit.

TE MBLEDHEN NE JAVEN E PYLLT

Në këtë ndeshje, fidanët në tribunën pas golit tërhoqën vëmendjen. Klubi Fenerbahçe shfaqi fidanët që do të mbillen gjatë Javës së Pyjeve në stenda për të treguar mirënjohjen e tyre për profesionistët e kujdesit shëndetësor.

Süpertotobet Kayıt

Në deklaratën e bërë, Këtë mbrëmje, ne po presim mijëra fidanë që do të mbjellim gjatë Javës së Pyjeve 21-26 Mars për të treguar mirënjohjen dhe mirënjohjen tonë për profesionistët tanë të kujdesit shëndetësor në 14 Mars Ditën e Mjekësisë. ” u përdorën shprehje.

CAPS QAT BAKNI Buzëqeshje nga tifozët

Nga ana tjetër, tifozët që ndanë fotot e fidanëve u tallën “Ne u bëmë një pemë ndërsa prisnim kampionatin”

1 Comment on BETİVO86 SİTESİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: