BETPAS460 KABE FOTOĞRAFI SORUMLULARINDAN 4 KİŞİ ADLİYEDE

Boğaziçi Üniversitesi önünde Kabe fotoğrafının yere serilmesine ilişkin başlatılan soruşturmada gözaltına alınan şüpheliler adliyeye sevk edildi.

Boğaziçi Üniversitesi önünde Kabe fotoğrafının yere serilmesine ilişkin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturmada 5 şüpheli gözaltına alınmıştı. Bir şüpheli savcılık talimatıyla serbest bırakılırken emniyetteki sorgusu tamamlanan 4 şüpheli sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi.

Boğaziçi’nin Kabe fotoğrafına tepki büyüyorSiyasetNe olmuştu?

Üniversitenin güney kampüsünde açılan sergideki resim Boğaziçi Üniversitesi İslam Araştırmaları Kulübü’nün tweetleri üzerine sosyal medyada konuşulmaya başlamıştı. Boğaziçi Üniversitesi’ndeki bir meydan sergisinde Kabe figürü etrafına LGTBİ+ bayraklar çizilmiş bir görsele yer verilmesinden ötürü dört öğrenci gözaltına alındı.

Betpas460 yeni adresi güncellendi. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. kaliteli bahis için mutlaka sizde süpertotobet platformuna üye olmalısınız.Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

süpertotobet giriş sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. süpertotobet güncel adresidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BETPAS460 KABE FOTOĞRAFI SORUMLULARINDAN 4 KİŞİ ADLİYEDE için yorumda bulun

    BETPAS460 KABE FOTOĞRAFI SORUMLULARINDAN 4 KİŞİ ADLİYEDE için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BETPAS460 KABE FOTOĞRAFI SORUMLULARINDAN 4 KİŞİ ADLİYEDE için ilk yorumu yapabilirsin.