STBAFFMARKET ERDOĞAN, İTALYA BAŞBAKANI İLE GÖRÜŞTÜ!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, görüşmede, Türkiye-İtalya ilişkilerinin geliştirilmesine yönelik adımlar ele alındı, bölgesel gelişmeler değerlendirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-İtalya ilişkilerine değer verdiklerini belirterek, salgın koşullarının elverdiği en uygun zamanda İtalya ile üçüncü hükümetlerarası zirveyi Türkiye’de gerçekleştirmek istediklerini söyledi.İtalya’nın Avrupa Birliği (AB) bağlamında Türkiye’ye sağladığı desteğe teşekkür eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, İtalya’nın AB’yi Doğu Akdeniz’de sağduyu ve hakkaniyete dayalı bir tutum izlemeye yönlendireceğine inandığı ifade etti.

AYM’nin Enis Berberoğlu’nun başvurusunu görüşeceği tarih belli oldu!Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İtalya’nın Libya’da Ulusal Mutabakat Hükümeti’yle iş birliği adımlarını yararlı gördüğünü de dile getirdi.Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

süpertotobet giriş sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. süpertotobet güncel adresidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. STBAFFMARKET ERDOĞAN, İTALYA BAŞBAKANI İLE GÖRÜŞTÜ! için yorumda bulun

    STBAFFMARKET ERDOĞAN, İTALYA BAŞBAKANI İLE GÖRÜŞTÜ! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak STBAFFMARKET ERDOĞAN, İTALYA BAŞBAKANI İLE GÖRÜŞTÜ! için ilk yorumu yapabilirsin.