SULTANBET529 ŞİKAYET

Süpertotobet Giriş


fanrfan Can Kahveci, emri i të cilit është i njohur edhe si Galatasaray gjatë periudhës së transferimit, kishte një problem me mikun e tij të ngushtë Taylan Antalyalı, i cili e ftoi atë në ekipin verdhekuq, për shkak të preferencës së tij për Fenerbahçe.

TAYLAN HEQI FOTOT

Ndërsa dihej që të dy ishin ofenduar, Taylan hoqi të gjitha fotot e tij me fanrfan Can Kahveci nga llogaria e tij në rrjetet sociale.

Gjithashtu ishte për t’u theksuar që Antalyayalı nuk mori pjesë në dasmën e fanrfan Can, i cili kohët e fundit hyri në shtëpinë botërore.

Süpertotobet Kayıt


PAQI

Pasqyrimi i fotografisë së Taylan dhe fanrfan Can, të cilët morën pjesë në kampin e Kombëtares, të ulur në të njëjtën tryezë, u interpretua si paqe.

İrfan Can Kahveci dhe Gözde Doyran u martuan – LAJME

Oğulcan dhe Taylan fshinë İrfan Can – LAJME

Sultanbet529 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

About SÜPERTOTOBET KAYIT
süpertotobet yeni adresi olarak belirlendi. Yeni giriş adresini kullanarak siteye ve üyelik hesabınıza ulaşabilirsiniz. Hatta üyelik oluşturabilirsiniz.

2 Comments on SULTANBET529 ŞİKAYET

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: