SULTANBET581 BAHİS SİTESİNDEKİ PROMOSYONLAR

Süpertotobet Giriş

Batuhan Karadeniz, i cili luajti në shumë ekipe, veçanërisht Beşiktaş dhe Trabzonspor, por nuk mundi të përfitonte nga këto mundësi, u gjend në ligën e 2-të.

Duke pritur Gümüşhanespor në shtëpi në javën e 29-të të kampionatit, ekipi i Trabzon fitoi 4-1 nga fusha, ndërsa Batuhan Kardeniz, i cili shënoi një hat-trick, la gjurmët e tij në ndeshje.

Süpertotobet Kayıt

21 Q GLLIME T RE ARRITURA

Batuhan ishte ylli i luftës duke transmetuar rrjetat kundërshtare 3 herë në ndeshjen Şanlıurfaspor që u luajt kohët e fundit.

Lojtari 29-vjeçar, i cili mbylli sezonin e kaluar me 18 gola, tashmë ka arritur 21 gola, mbi rekordin e tij.

Hekimoğlu Trabzon renditet i dyti, 19 pikë prapa udhëheqësit Manisa FK.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: