SUPERTOTOBET0136 KUŞ GRİBİ ARTTI, 30 GÜNLÜK KARANTİNA

Tespit edilen yeni vaka nedeniyle çiftlikteki tüm tavukların itlaf edilmesi ve çiftliğin 10 kilometre yakındaki tüm diğer çiftliklerde 30 günlük karantina uygulanması kararlaştırıldı.

Güney Kore’de tavuk çiftliklerinde yeni bir kuş gribi vakası tespit edildi.

İstinat duvarı doğalgaz kutusunun üzerine düştüTürkiye

Yonhap’ın haberine göre, Tarım Gıda ve Kırsal İşler Bakanlığı, başkent Seul’ün güneyindeki Yongin şehrindeki bir çiftlikte kuş gribine yol açan “H5N8” virüsünün görüldüğünü bildirdi. Bu, ülkede ekimden bu yana rastlanan 67’nci vaka oldu.Bakanlık, vaka nedeniyle çiftlikteki tüm tavukların itlaf edilmesi ve çiftliğin 10 kilometre yakındaki tüm diğer çiftliklerde 30 günlük karantina uygulanması talimatını verdi.

Öte yandan, Yongin şehrinin bulunduğu Gyeonggi eyaletinin tüm diğer şehirlerindeki çiftliklerde 7 gün karantina uygulanmasına karar verildi. Eyalette ekim sonundan bu yana 18 kuş gribi vakası görülmüş, toplam 18,8 milyon tavuk ve yabani kuş itlaf edilmişti.Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

süpertotobet giriş sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. süpertotobet güncel adresidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SUPERTOTOBET0136 KUŞ GRİBİ ARTTI, 30 GÜNLÜK KARANTİNA için yorumda bulun

    SUPERTOTOBET0136 KUŞ GRİBİ ARTTI, 30 GÜNLÜK KARANTİNA için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SUPERTOTOBET0136 KUŞ GRİBİ ARTTI, 30 GÜNLÜK KARANTİNA için ilk yorumu yapabilirsin.