SUPERTOTOBET0138 BİR İLK! KEDİ DE KORONA POZİTİF!

CNN’de yer alan habere göre, Güney Kore Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi, bir evde yaşayan kedinin Koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Güney Kore Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi, bir evde iki kişi Koronavirüs’e yakalandıktan sonra evdeki üç kediye test yapıldığı, birinin testinin pozitif çıktığını söyledi. Virüse yakalanan kedi diğerlerinde ayrıldı.Biri babasının cinsel organını kesti diğeri kafasını kesti!Dünya

 Güney Kore Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi daha önce pek çok sağlık kurumunun açıkladığı gibi hayvanlardan insanlara Koronavirüs geçtiğine dair bulgu olmadığını belirtti.

 

Supertotobet0138 yeni adresi güncellendi. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. kaliteli bahis için mutlaka sizde süpertotobet platformuna üye olmalısınız.Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

süpertotobet giriş sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. süpertotobet güncel adresidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SUPERTOTOBET0138 BİR İLK! KEDİ DE KORONA POZİTİF! için yorumda bulun

    SUPERTOTOBET0138 BİR İLK! KEDİ DE KORONA POZİTİF! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SUPERTOTOBET0138 BİR İLK! KEDİ DE KORONA POZİTİF! için ilk yorumu yapabilirsin.