SUPERTOTOBET0138 KAÇIRILAN 15 TÜRK DENİZCİYLE İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMA

Çavuşoğlu’ndan kaçırılan Türk gemisi ile ilgili flaş açıklama geldi. Bakan Çavuşoğlu, korsanlardan şu ana kadar haber gelmediğini, bölge ülkelerin hepsi ile temasa geçildiğini, geminin limana çekildiğini ve güvenlikle ilgili sorun olmadığını açıkladı. 

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, “Gemi şu anda limana yanaştı. Gemide güvenlikle ilgili bir sızma, sıkıntı yok. Henüz korsanlar tarafından ne ailelerine ne bizlere ne de şirkete bir temas bulunmadılar” dedi.

Türk gemisine korsan saldırıda 1 kişi öldürüldü, 15 kişi kaçırıldıSiyaset

Korsanlardan şu ana kadar bir haber gelmediDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, kameraların karşısına geçerek gazetecilerin sorularını yanıtladı.  Çavuşoğlu, “Vatandaşlarımıza yönelik bir saldırı olmuştur. 15 vatandaşımız şu anda kaçırılmış durumda. Gemi şu anda limana yanaştı. Gemide güvenlikle ilgili bir sızma, sıkıntı yok. Korsanlardan şu ana kadar bir haber gelmedi. Hayatını kaybeden Azerbaycan Türkü kardeşimizi Azerbaycan’a uğurlayacağız. Dördüncü kaptanımız ve personelimiz şu anda gemide kalıyor, şirket de öyle istedi. Korsanlar şirkete veya ailelere henüz ulaşmadı. Geminin sahibi olan şirket de tüm hazırlıklarını yapmış durumda. Henüz korsanlar tarafından ne ailelerine ne bizlere ne de şirkete bir temas bulunmadılar.” dedi.

Denizcilere ne oldu?

Nijerya açıklarındaki Gine Körfezinde seyir halindeki Mozart isimli Türk konteyner gemisi korsan saldırısına uğradı.

Türk Gemisinde rehin alınan stajyer gemici Hamza Orhan’ın babasından yürek yakan sözler!Türkiye

Korsanların silahlarla baskın düzenlediği gemideki, Azeri bir denizci hayatını kaybetti. Korsanların 15 denizciyi rehin alarak gemiden ayrıldı.

Türkiye, Nijerya’da deniz haydutlarının Türk gemisine yaptığı saldırıda kaçırdığı mürettebatın bulunması için girişimler başlattı.Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

süpertotobet giriş sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. süpertotobet güncel adresidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SUPERTOTOBET0138 KAÇIRILAN 15 TÜRK DENİZCİYLE İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMA için yorumda bulun

    SUPERTOTOBET0138 KAÇIRILAN 15 TÜRK DENİZCİYLE İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMA için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SUPERTOTOBET0138 KAÇIRILAN 15 TÜRK DENİZCİYLE İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMA için ilk yorumu yapabilirsin.