SUPERTOTOBET0138 TARTIŞTIĞI KADININ SURATINA ASİT ATTI!

İlk olarak bir vatandaşın, kadına saldıran adama şemsiye ile vurduğu görülüyor. Kayıtlara göre daha sonra 6 kişi daha saldırganı sıkıştırıp dövdü.

Görgü tanıkları tarafından çekilen görüntülerde adamın yerdeyken kalabalık bir grup tarafından tekmelendiği ve yumruklandığı görülüyor.

31 yaşındaki adamın daha sonra bilincini kaybetmiş halde kaldırımda bırakıldığı belirtildi.

Daha sonra polis, 31 yaşındaki adamı kelepçeledi. The Sun’ın aktardığına göre kalabalığın dövdüğü adam hırsızlıktan da aranıyordu.FLAŞ!.. Kısıtlamalar kalkıyor!.. Bilim Kurulu Üyesi rakam vererek açıkladı!Sağlık

Tutuklanan adamın 55 yaşındaki bir kadının suratına asit bazlı tuvalet temizleyicisi attığı belirtildi. Hastaneye götürülen kadının yanıklar için tedavi gördükten sonra taburcu edildiği belirtildi. Tartışmaya neyin sebep olduğu bilinmiyor.

Supertotobet0138 yeni adresi güncellendi. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. kaliteli bahis için mutlaka sizde süpertotobet platformuna üye olmalısınız.Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

süpertotobet giriş sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. süpertotobet güncel adresidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÖNCESİ dedi ki:

    Süpertotobet mobil KAP’a yaptığı açıklama şöyle:”Taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça 2019-2020 ve 2020-2021 sezonlarında