SUPERTOTOBET701 ÖDEME YAPIYOR MU

Süpertotobet Giriş

Tottenham Anglijas premjerlīgas 28. nedēļā Ziemeļlondonas derbijā izbraukumā stājās pretī Arsenal.

Arsenal derbijā mājās ar 2: 1 sagrāva Tottenham, kas liecināja par lieliskām cīņām. Mājinieku vārtus 64. minūtē ar 11 metru soda sitienu iesita Odegaards, bet Lacazette realizēja 11 metru soda sitienu. Totenhemā Ēriks Lamela 76. minūtē saņēma sarkano kartīti un tika izmests no spēles.

Süpertotobet Kayıt

MĒRĶIS NO LAMELAS UZ LIELO RABONU

Viens no neaizmirstamiem momentiem Premjerlīgā notika mača pirmajā pusē. Lamela, kurš 76. minūtē saņēma sarkano kartīti, 33. minūtē guva lieliskus rabona vārtus. Šis mērķis, kurš netiks aizmirsts daudzus gadus, iegāja premjerlīgas vēsturē.