
Süpertotobet Giriş
Tika uzzināts, ka Ārons Boupendza, vārds, kas šajā sezonā eksplodēja Hatayspor, tika piedāvāts Arsenal ar viņa pilsoņa Pjēra Emerika Aubamejanga starpniecību.
AUBAMEJANGS IEROSINA BOUPENDZU
Saskaņā ar The Sun jaunumiem; Tika norādīts, ka Gabonas zvaigzne Aubamejangs ieteica Boupendza, kurš aizskrēja pie virslīgas rezultatīvākā spēlētāja, Arsenal vadītājiem, un tika norādīts, ka uz spēlētāju pretendē kopumā 7 premjerlīgas komandas.
Süpertotobet Kayıt
Saskaņā ar ziņām; Grupai Boupendza tika paziņots, ka uz Gabonas uzbrucēju pretendē Tottenham, Lesterā, Crystal Palace, Brighton, Wolves, Newcastle un West Ham.
No otras puses, tika norādīts, ka Hatayspor vadība pieprasīja Boupendza 10 miljonus eiro, taču parakstu konkurences dēļ šis skaitlis var būt lielāks.
18 MĒRĶI 26 SPĒLĒS
24 gadus vecais Ārons Boupendza no Gabonas šosezon virslīgas 26 spēlēs guva 18 vārtus.
Pagājušajā mēnesī tika pieņemts Krasnodaras piedāvājums aptuveni 10 miljonu eiro apmērā par Boupendza, taču 24 gadus vecais spēlētājs nepiekrita doties uz Krieviju.
Restbet 500 TL bonus antrenmanı yarıda bırakan sarı-lacivertli oyuncu, dün de kasığında ağrı hissedince
Supertotobet705 abasourdi par les émojis au cœur jaune-rouge lancés par les
Supertotobet714 Informationen über die Situation von DeAndre Yedlin gab, der bei
Supertotobet718 sur le terrain depuis 86 jours, est devenue l’une des