SUPERTOTOBET703 ‘MAGİC JOHNSON, LONZO’YU ÖZEL HİKAYESİ NEDENİYLE DRAFT ETTİ!’ İDDİASI

Süpertotobet Giriş


The Athletic yazarı Bill Oram, Los Angeles Lakers’ın 2017’de Lonzo Ball’u Draft etmesinin gerçek nedenini ortaya çıkardı.

Lakers, 2017 NBA Draftı’nda Lonzo’yu 2’nci sıradan seçtiğinde, birçok kişi bunun yetenekleri dolayısıyla olduğunu düşünmüştü. UCLA çıkışlı olan Lonzo, “mükemmel bir şutör” ve hatta “daha da iyi bir oyun kurucu” olarak tanıtılmıştı.

Oram’a göre, Magic Johnson (o zamanki takımın başkanı) Lonzo’yu sadece sahada yapabilecekleri için değil, gelişinin yaratacağı özel hikaye nedeniyle Draft etmeye karar vermişti:

Süpertotobet Kayıt


“Lakers’ın Draft stratejisi hazırlığına aşina olan bir lig kaynağı, durumu ‘Magic Johnson ve diğerlerinin bakış açısından, pas geçilemeyecek kadar iyi bir Hollywood hikayesiydi. İşe yaramalıydı, çünkü kusursuz bir hikayeydi ve Hollywood’daydık.’ şeklinde açıkladı.

Lakers’a yakın bir başka kaynak da bu tanımlamaya katılarak, ‘Gerçek olamayacak kadar iyiydi. Bu Hollywood hikayesinin geçmişe dönüp bakıldığında onun başına gelen en kötü şey olduğunu düşünüyorum. Ligin gelmiş geçmiş en tarihi ekibinin belki de en tarihi oyuncusu, adamı bir sonraki büyük yıldız olarak ilan etmişti.’ ifadelerini kullandı.”

About SÜPERTOTOBET KAYIT
süpertotobet yeni adresi olarak belirlendi. Yeni giriş adresini kullanarak siteye ve üyelik hesabınıza ulaşabilirsiniz. Hatta üyelik oluşturabilirsiniz.

3 Comments on SUPERTOTOBET703 ‘MAGİC JOHNSON, LONZO’YU ÖZEL HİKAYESİ NEDENİYLE DRAFT ETTİ!’ İDDİASI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: