SUPERTOTOBET705 JUNİOR FERNANDES: BAŞAKŞEHİR’İN GÜCÜNÜ GÖSTERECEĞİZ

Süpertotobet Giriş

Supertotobet705 yenilenen adresi oldu. Bahis oynama sitesine giriş yaparken mutlaka yeni adresini kullanın. süpertotobet canlı poker önerdiğimiz önemli bir %100 bonus veren sitedir.

Чилійський футболіст Башакшехіра Джуніор Фернандес заявив, що вірить, що змінить свою погану ситуацію в лізі протягом наступних тижнів.

Фернадес, пояснення якої було дано у відео, переданому з акаунта в оранжево-темно-синьому клубі в соціальних мережах, заявила, що у них був дуже хороший період табору в Анталії.

Süpertotobet Kayıt

“МИ ХОЧЕМО ПОВТОРНО ПОКАЗАТИ СВІЙ СИЛИЙ БІК”

Чилійський футболіст, який заявив, що вважає, що його робота в таборі в Анталії позитивно позначиться на лізі, “Як Башакшехір, ми не змогли отримати бажаних результатів з початку сезону. Ми переживаємо складний процес, але ми довіряємо собі. Тому що ми команда з високоякісними ногами. Люди, які керують нами, – дуже компетентні люди. Нам потрібно якомога швидше виправити свої недоліки та краще підготуватися до матчів. Ми хочемо знову показати силу Башакшехіру. Ми очікуємо, що наша ситуація в лізі зміниться якомога швидше з отриманими результатами “. вживані вирази.

“ЖОРСТКА ЛІГА”

Зазначивши, що його приймають дуже добре та має приємну атмосферу в команді з того дня, коли він перейшов до команди Стамбула, про змагання в Суперлізі “Ліга з жорсткими та конкурентними командами. Є дійсно хороші гравці. Башакшехір – це чудова команда, і я дуже радий носити цю майку “. говорив.

Джуніор Фернандес додав, що у нього було дуже важке дитинство і що він прийшов до цього дня за підтримки своєї родини.

1 Comment on SUPERTOTOBET705 JUNİOR FERNANDES: BAŞAKŞEHİR’İN GÜCÜNÜ GÖSTERECEĞİZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: